نیکنام سامانه الکترونیک

مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

  • مهندسی معکوس و ساخت بردهای الکترونیکی تا ۲۲ لایه بدون تخریب برد اصلی و دقیقا مشابه نمونه اصلی به روش تصویر برداری اشعه ایکس و پردازش تصویر

  • استخراج دانش فنی و دسترسی به تکنولوژی ساخت و اطلاعات تعمیر و نگهداری انواع سامانه‌ها و بردهای الکترونیکی

  • ادغام چند برد در یک برد

  • تغییر ابعاد برد بنا به درخواست کارفرما

  • ارائه داکیومنت کامل استخراج شده از فرایند مهندسی معکوس

شرکت نیکنام سامانه الکترونیک با در اختیار داشتن تیم بسیار قوی در حوزه مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی توانسته با آنالیز طراحی‌های مختلف و روش های مهندسی معکوس رایج در کشورهای فعال در حوزه الکترونیک و با بهره گیری از دانش فنی متخصصین خود، مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی را به روش کاملا متفاوت نسبت به سایر مجموعه ها و شرکت‌ها به روش کاملا غیر تخریبی پیاده سازی نماید.
مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی در این مجموعه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و از طریق تصویر برداری اشعه ایکس و پردازش تصویر با نرم افزاری انحصاری که کدنویسی آن تماما توسط متخصصین این مجموعه صورت گرفته ، انجام خواهد شد .
مزایای این روش دقت بسیار بالا ، از بین رفتن خطای انسانی و غیر تخریبی بودن آن است که این امکان را میدهد تا پس از ساخت نمونه معکوس شده مقایسه با نمونه اصلی راحت تر صورت پذیرد.
دپارتمان مهندسی معکوس شرکت نیکنام سامانه الکترونیک در تلاش است تا به کمک روش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی با دراختیار گرفتن تکنولوژی ساخت و دست یابی به دانش فنی و بومی سازی دستگاه ها و بردهای الکترونیکی نیازکشور را در صنایع مختلف برطرف نماید.
مفتخریم از این که مجموعه ما را برای ارائه خدمات به خود انتخاب می کنید.