بزرگترین مرکز تعمیرات برد تخصصی

نیکنام سامانه الکترونیک

شرکت نیکنام سامانه الکترونیک به شماره ثبت 536665 با تلاش تعدادی از مهندسین با تجربه و نخبگان صنعت الکترونیک کشور از سال 1390، با توجه به حرکت کند صنعت و تولید، نبود تکنولوژی ساخت و دانش طراحی، تحریم‌های همه جانبه که خرید و تامین، قطعات، بردها و سامانه‌های الکترونیکی را با مشکل مواجه نموده است با هدف اشتغال‌زایی، بومی‌سازی سامانه‌ها و بردهای الکترونیکی، ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، به جهت رفع نیاز صنایع مختلف تاسیس و شروع به فعالیت نمود.

دپارتمان تحقیق و توسعه این شرکت با تکیه بر دانش فنی مهندسین، متخصصین و نخبگان خود و همچنین آنالیز روش‌های مهندسی معکوس کشورهای فعال در این حوزه، موفق به طراحی صفر تا صدی و پیاده‌سازی روشی انحصاری در زمینه مهندسی معکوس بردهای چند لایه با استفاده از تصویر برداری اشعه ایکس، تحلیل و پردازش تصویر گردیده است.

تعویض کار نیستیم!

تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی

مهندسی معکوس انواع بردهای الکترونیکی

مزایای روش مهندسی معکوس شرکت نیکنام سامانه الکترونیک

از جمله مزایای این روش می‌توان به غیر تخریبی بودن بردهای چندلایه، کاهش خطاهای ناشی از روش‌های منسوخ و انسانی و دقت صد در صدی در استخراج نقشه اشاره نمود که دغدغه صنعتگران را نسبت به از بین رفتن نمونه اصلی برطرف می‌نماید.

شرکت نیکنام سامانه الکترونیک با کادر مجرب و متخصص خود در نظر دارد سبد کاملی از خدمات الکترونیکی را در جهت رضایتمندی مشتریان و صنعتگران محترم ارائه دهد تا به عنوان مرجعی امین و مطمئن به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته پاسخگوی کلیه نیازهای شما بزرگواران در زمینه ی صنعت، تولید و الکترونیک کشور باشد.
شرکت نیکنام سامانه الکترونیک مشتری مداری، کیفیت و صداقت در گفتار و عملکرد را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و در راستای سرافرازی کشور عزیز ایران قدم برمیدارد.

امید این که با توجهات خداوند متعال، تلاش‌های شبانه روزی این تیم جوان و متخصص به ثمر بنشیند.

  • مهندسی معکوس و تولید 1000 عدد برد دفع حشرات

  • مهندسی معکوس و تولید 1000 عدد دستگاه جوش اینورتر

  • مهندسی معکوس و تولید 1000 عدد برد درب اتوماتیک

  • عیب یابی و تعمیرات برد اینورتر چیلر

0
بردهای تعمیر شده
0
مشتریان راضی
0
بردهای بومی‌سازی شده
0
مشتری‌های بزرگ

متخصص تعمیر انواع بردهای الکترونیکی

ما برای کمک به شما اینجا هستیم

ما تعویض کار نیستیم، کاملا علمی و با آنالیز بلوک به بلوک تعمیر می‌کنیم.
ما با اطمینان این ادعا را داریم که بردهای غیر قابل تعمیر را نیز با ضمانت تعمیر می‌کنیم، زیرا به تخصص مهندسین خود اعتماد داریم.

  • گارانتی ۱۰۰ درصد

  • کیفیت قطعات
  • پشتیبانی

آخرین مقاله‌های علمی

دنیای بردهای الکترونیکی