دپارتمان مهندسی معکوس

دپارتمان مهندسی معکوس شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه در این حوزه با تکیه بر دانش فنی خود و آنالیز روش‌های مهندسی معکوس کشورهای فعال در این حوزه، موفق به طراحی صفر تا صدی و پیاده‌سازی روشی کاملا انحصاری در حوزه مهندسی معکوس بردهای چندلایه با استفاده از تصویر برداری اشعه ایکس، تحلیل و پردازش تصویر گردیده است.

دپارتمان طراحی برد

دپارتمان طراحی شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از دانش آموختگان و نخبگان برتر کشور و متخصصین با تجربه در حوزه طراحی بردها و سامانه‌های الکترونیکی می‌باشد.
تیم طراحی ما قادر به طراحی انواع بردها و سامانه‌های الکترونیکی (آنالوگ و دیجیتال) مطابق با استانداردهای بین المللی به طور کامل از ایده تا محصول می‌باشد.

دپارتمان تحقیق و توسعه

دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه در حوزه صنعت الکترونیک کشور همواره با کشف دانش جدید درباره محصولات و فرآیندها و به کارگیری آن برای ایجاد محصولات جدید و توسعه یافته تلاش نموده اند تا نیازهای بازار را پوشش دهند.
این دپارتمان با ابتکار و نوآوری در تلاش بوده است تا در راستای افزایش دانش و فرهنگ جامعه، خلق ایده‌های مبتکرانه، افزایش تولید وبهره‌ وری و همچنین کشف و درک نیازها و خواسته‌های بازار قدم بردارد و موقعیت خود را در بازارهای داخلی و خارجی ارتقا بخشد.

دپارتمان تعمیرات

دپارتمان تعمیرات شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه در حوزه تعمیرات بردهای الکترونیکی قادر به تعمیرات انواع سامانه ها، تجهیزات و بردهای الکترونیکی در حوزه‌های مختلف: صنعتی، پزشکی،نفتی، مخابراتی، نیروگاهی و… می‌باشد.

دپارتمان تولید

دپارتمان تولید شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از مهندسین و متخصصین خبره و با تجربه در حوزه تولید تجهیزات و بردهای الکترونیکی قادر به انجام صفر تا صد فرایند تولید می‌باشد.
با توجه به وجود تحربم‌های همه جانبه که امکان واردات قطعات، تجهیزات و بردهای الکترونیکی را با مشکل مواجه کرده است و حرکت صنعتگران و واحدهای تولیدی در حوزه‌ها مختلف صنعتی، پزشکی، نفتی، مخابراتی و… به سوی در اختیارگرفتن تکنولوژی، بومی‌سازی و خودکفایی در تولید تجهیزات و سامانه‌های الکترونیکی، در اختیار داشتن تیمی توانمند، امین و قابل اعتماد که بتواند دغدغه‌های ناشی از فراید تولید را برطرف نماید بسیار حائز اهمیت است.

دپارتمان واردات و سفارش خارج

دپارتمان واردات و سفارش خارج شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از کادر مجرب و تیم بازرگانی قوی با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود در حوزه واردات قطعات و تجهیزات الکترونیکی همواره حامی تولیدکنندگان و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مختلف بوده و بستری مطمئن برای تامین قطعات الکترونیکی اصل برای اشخاص، صنایع، مراکز علمی و پژوهشی و انواع شرکت‌های صنعتی و تولیدی الکترونیکی فراهم نموده است تا مشکلات تأمین قطعات الکترونیک از منابع معتبر را به امری آسان تبدیل نماید.

دپارتمان تراشه‌های برنامه‌پذیر

دپارتمان تراشه‌های برنامه پذیر شرکت نیکنام سامانه الکترونیک به منظور ارائه خدمات استخراج کد و برنامه نویسی انواع میکروکنترلرهای ARM, AVR, PIC و… تاسیس گردید.
این دپارتمان با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و حرفه‌ای در حوزه برنامه‌نویسی توانمندی انجام فرایند کدنویسی با انواع میکروکنترلرها به منظور طراحی سامانه‌ها و تجهیزات و بردهای الکترونیکی جدید را بنا به خواست کارفرما دارار می‌باشد و همچنین با در اختیار داشتن تجهیزات روز دنیا توانایی استخراج کد برنامه (خواندن کد) تراشه‌های برنامه‌پذیر و نوشتن بر روی تراشه‌های جدید را دارا می‌باشد.