نیکنام سامانه الکترونیک

تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی

  دپارتمان تعمیرات شرکت نیکنام سامانه الکترونیک متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه در حوزه تعمیرات بردهای الکترونیکی قادر به تعمیرات انواع سامانه ها، تجهیزات و بردهای الکترونیکی در حوزه‌های مختلف: صنعتی، پزشکی،نفتی، مخابراتی، نیروگاهی و… می‌باشد.

  روش تعمیرات شرکت نیکنام سامانه الکترونیک

  دپارتمان تعمیرات این شرکت عیب یابی و تعمیرات بردهای الکترونیکی را با تکیه بر دانش فنی و تجربه متخصصین خود، کاملا تخصصی و علمی از طریق آنالیز بلوک به بلوک و به روش مهندسی معکوس پیاده‌سازی می‌نماید.
  استفاده از تکنیک‌های مهندسی معکوس و عیب یابی به روش آتالیز بلوک به بلوک این امکان را می‌دهد تا در حوزه‌های مختلف، در عیب یابی و تعمیرات انواع بردها و سامانه‌های الکترونیکی محدودیتی وجود نداشته باشد.

  مزایای روش تعمیرات شرکت نیکنام سامانه الکترونیک

  از جمله مزایای عیب یابی و تعمیرات به روش آنالیز بلوک به بلوک با استفاده از تکنیک‌های مهندسی معکوس می‌توان به امکان تعمیر انواع تجهیزات و بردهای الکترونیکی بدون توجه به کاربری آن‌ها اشاره نمود، به گونه ای که برد مورد نظر به عنوان جعبه سیاهی در نظر گرفته خواهد شد که هیچ اطلاعی از آن در اختیار نیست و با آنالیز بلوک به بلوک تمامی اطلاعات آنرا استخراج می‌نماییم.همچنین این روش این امکان را فراهم می‌سازد تا به کمک اطلاعات استخراج شده نسبت به ایرادات تکرار پذیر و جلوگیری از بروز مجدد آنها راهکارهای عملیاتی ارائه دهیم.
  حسن دیگر این روش دقت بالا در تعمیرات بردهای الکترونیکی می‌باشد که این قابلیت را فراهم می‌سازد واژه ای به نام غیر قابل تعمیر وجود نداشته و خروجی کار برد تعمیر شده را در اختیار داشته باشیم.
  با تکیه بر دانش فنی و توانمندی متخصصین خود مدعی می‌شویم امکان تعمیر بردهایی که به عنوان غیر قابل تعمیر کنار گذاشته شده اند را دارا می‌باشیم.

  اهداف و رویکرد دپارتمان تعمیرات

  هدف اصلی دپارتمان تعمیرات شرکت نیکنام سامانه الکترونیک ارائه خدمات همه جانبه و پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات ارائه شده می‌باشد تا دغدغه صنعتگران و واحدهای تولیدی در حوزه‌های مختلف را نسبت به متوقف شدن خط تولید و سیستم‌های عملیاتی بر طرف نماییم و به عنوان مرجعی امین و مطمئن درکنار شما باشیم.

   

  تعویض کار نیستیم؛ تخصصی و علمی، با آنالیز بلوک به بلوک تعمیر می‌کنیم.